şifresiz izlenme

şifresiz izlenme

Şüphesiz ki son zamanların en çok kullanılan ve indirilen uygulaması Instagram diyebiliriz. Diğer sosyal medya uygulamalarını sollayarak hızlı bir çıkış yapan Instagram, hergün milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Birçok kişi Instagramı günlük hayatta çekmiş olduğu fotoğrafları paylaşma ve diğer takip etmiş olduğu arkadaş, ünlü ve fenomenlerin paylaşımlarını görme için kullanmaktadır. Fakat bunun dışından Instagramı tamamen para kazanma platformu olarak kullanan kullanıcılarda mevcuttur. Bunun nedeni elbette oturduğunuz yerden milyonlarca kişiye rahatlıkla ulaşabilme imkânınızdan kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar, yatkın oldukları alanlardaki performanslarını ister video ister fotoğraf paylaşımı ile milyonlarca kişinin beğenisine sunabilmektedir.

Instagram da fotoğraf paylaşımı kadar video çekmek ve paylaşmak takipçi kazanmanın en önemli yolu arasında yer almaktadır. Fakat çektiğiniz videonun çok fazla kişi tarafından izlenebilmesi gerekmektedir. Ancak bu sayede takipçi sayınızda artış olacaktır. Keşfette izlemiş olduğunuz videoların çoğu, çok fazla izlenen ve beğeni alan videolardır. instagram izlenme hilesi Sizlerde çekmiş olduğunuz videonun keşfete düşmesini ve milyonlarca kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız, Instagram şifresiz ve sınırsız video izlenme hilesi uygulamamızdan yardım alabilirsiniz. Bu sayede çekmiş olduğunuz video hesabınıza şifrenizi kullanmadan girerek, videonuzun çok fazla kişi tarafından izlenmiş ve beğenilmiş gibi Instagram keşfet bölümüne düşürebilirsiniz.

Çekmiş olduğunuz diğer tüm videolarınıza da  şifresiz izlenme alarak, videolarınızın devamlı olarak keşfette kalmasını sağlayarak gerçek takipçilerin sosyal medya hesabınızı takip etmesini sağlayabilirsiniz. Belirtmekte fayda var ki, en fazla takipçi genellikle çok fazla izlenen videolardan gelmektedir. şifresiz video izlenme Videolar ne kadar çok izlenirse, diğer takipçiler tarafından o kadar çok görüntülenecektir. İşte bu yüzden video izlenme hilesi alarak, sizlerde Instagram keşfet bölümünde devamlı kalabilir ve takipçilerinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.

2018-11-25 15:57:43

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

takipçi Kazanma hilesi

takipçi Kazanma hilesi

İnstagram son zamanların en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biridir. Bu sosyal medya platformu üzerinden kişiler kendi fotoğraflarını paylaşarak beğeni toplayabilirler. Bu platform

takipçi hilesi yap

takipçi hilesi yap

instagram günümüzün en popüler sosyal medya ağları sıralamasının başında gelmektedir. İnstagram 2010 yılında kurulmuş ve 7 yıl içerisinde sosyal medya ağları içerisinde zirveye gelmiştir.

instagram takipçi arttırma 2017

instagram takipçi arttırma 2017

İnstagram’dan Takipçi Arttırarak Bende Varım Deyin! Dünyada olduğu kadar ülkemizde de oldukça popüler olan instagram takipçi arttırma sistemi sayesinde insanlar bu sosyal paylaşım sitesinde